Wiadomość została wysłana!

Oferty pracy

Praca

Aktualnie poszukujemy:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW TŁUMACZENIOWYCH (FR/EN/PL)
(Warszawa)

Opis stanowiska:

Zarządzanie projektami tłumaczeniowymi, obejmujące:

  • Sporządzanie wycen dla klientów zagranicznych i przydzielanie zadań wykonawcom
  • Nadzór nad realizacją projektów - wymaga kontaktów e-mailowych i telefonicznych w językach francuskim i angielskim
  • Rozliczanie projektów w programie do zarządzania.

Weryfikacja tłumaczeń, obejmująca:

  • Końcową kontrolę językową (final eye) przy użyciu programów CAT
  • Formatowanie plików MS-Office.

Dodatkowo:

  • Wykonywane drobnych tłumaczeń z francuskiego i angielskiego
  • Inne prace sekretarskie.

Wymagania:

  • Biegła znajomość francuskiego i dobra angielskiego
  • Dobra organizacja i samodzielność
  • Umiejętność pracy w stresie, wielozadaniowość
  • Doskonała znajomość pakietu MS-Office™ (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość programu Trados Studio
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Różnorodny charakter prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu

Kontakt: pm@apolonica.pl

TŁUMACZE FREELANCE (wszystkie języki)

Tłumaczy zainteresowanych współpracą prosimy o przysłanie CV na adres: cv@apolonica.com

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie języka(ów), których oferta dotyczy.

Uwaga - odpowiedź otrzymają tylko wybrani kandydaci.

Materiały zawierające dane osobowe prosimy opatrzyć napisem: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883.”