Wiadomość została wysłana!

Oferty pracy

Praca

Aktualnie poszukujemy:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW TŁUMACZENIOWYCH (francuski i angielski)
(Warszawa)

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie wycen dla klientów, negocjowanie terminów i stawek
  • Przydzielanie zadań wykonawcom wewnętrznym i zewnętrznym
  • Nadzorowanie realizacji projektów: wymaga kontaktów e-mailowych i telefonicznych w językach francuskim i angielskim
  • Końcową kontrolę językową (final eye) w programie SDL Trados Studio i pakiecie Office
  • Rozliczenie projektu w programie do zarządzania (TMS)

Wymagania:

  • Biegła znajomość francuskiego i dobra angielskiego
  • Dobra organizacja i samodzielność
  • Umiejętność pracy w stresie, wielozadaniowość
  • Doskonała znajomość pakietu Office
  • Znajomość programu SDL Trados Studio
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w postedycji (MTPE)

Oferujemy:

  • Różnorodny charakter prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Poznawanie najnowszych narzędzi i trendów w branży tłumaczeniowej
  • Masaż biurowy w celu rozładowania stresu
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Warunki zatrudnienia i dodatkowe świadczenia do negocjacji

Kontakt: cv(at)apolonica.com

KOREKTOR WEWNĘTRZNY - polski, francuski, angielski
(praca zdalna lub na miejscu)

Zakres obowiązków:

  • Korekta i/lub weryfikacja tłumaczeń w SDL Studio i pakiecie Office
  • Wykonywanie drobnych tłumaczeń z angielskiego i francuskiego na polski
  • Formatowanie plików MS-Office

Wymagania:

  • Doskonała znajomość ortografii i interpunkcji języka polskiego oraz lekkie pióro
  • Znajomość angielskiego i francuskiego na poziomie minimum C1
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doskonała znajomość pakietu MS-Office™ (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Znajomość SDL Studio
  • Atutem będzie znajomość innego języka Europy środkowo-wschodniej

Oferujemy:

  • Pracę w niewielkim zespole i przyjaznej atmosferze
  • Godziny pracy do wyboru w przedziale 8.30-18.30
  • Możliwość pracy zdalnej bez ograniczeń
  • Warunki zatrudnienia do negocjacji

TŁUMACZE FREELANCE (wszystkie języki)

Tłumaczy zainteresowanych współpracą prosimy o przysłanie CV na adres: cv(at)apolonica.com

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie języka(ów), których oferta dotyczy.

Uwaga - odpowiedź otrzymają tylko wybrani kandydaci.

Materiały zawierające dane osobowe prosimy opatrzyć napisem: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883.”